зроби це сам вітальні освітлення

Якщо ви вирішили змінити свою домашнього освітлення, ви повинні оплачувати більшу частину вашу увагу на освітлення у вітальні, великий відсоток часу, протягом дня провів там. Ми пропонуємо вам кілька цінних порад для поліпшення якості життя дизайном освітлення кімнати.

Фотографії та плакати у вітальні повинні бути освітлені лампами низької напруги з галогенними лампами. Встановити ці лампи на фотографію рамку або на стіні поряд з плакатами, щоб вони їх розкиду променя світла по всій поверхні зображення.

Рослини і скульптури у вітальні може бути продемонстровано при лампи спрямовані вгору так, що тінь падає на порядок на стіні позаду об’єкта створенні дивовижною силует освіченого об’єкта.

У вас є бар у вашій вітальні? Це не проблема! Краще рішення для бару освіти це висвітлити площа від вище, використовуючи прихований світло або серія спрямованих в очікуванні світла, який створить відчуття, що вони “плаваючі” низько над баром.

Полиці з кристалах і стеклах можна підкреслити за допомогою двох гнучких джерел світла з галогенними лампами. Помістіть ці bilbs в тому, як їх білий світло падає на поверхню кристала і в той же час забезпечити видимість для очищення або речі з полиць.

Телевізорів і комп’ютерів вимагають низької інтенсивності світла, який не буде відблисків і не втручатиметься у перегляді зображення на ньому. Виберіть слабкий або флуоресцентні джерела світла для виконання цієї вимоги і встановити свого роду бар’єр між ними і екраном.

Таблиця у вітальні потребує чіткої і рівномірної підсвічуванням від джерела розташований безпосередньо над ними. Деякі рішення можуть бути вузькими підвіски абажур або компактні люмінесцентні лампи розташовані всередині непрозорих трубчасті структури, пряме світло тільки в одному напрямку. Ви можете отримати кращий ефект, встановивши два таких вогню, розташованих один над кожної половині таблиці.