зменшити рахунки за електрику

Обмежене використання: Почніть з кімнати ви сидите дюйма Якщо ви були прийняти виклик в іншій кімнаті або приєднатися до вашої сім’ї за обіднім столом, ви б просто вийти зі своєї кімнати, не звертаючи уваги на електроприлади в кімнаті? Якщо ви хочете, зупиніться прямо там, і подивитися навколо. Вимкніть всі прилади, навіть якщо ви повернулися б у п’ять хвилин. Так, навіть, що допоможе. Кожна крапля води становить в океан.

Інша річ, щоб піклуватися про ось те, що ви сприймаєте як електронний прилад. Ви вимкніть телевізор, вимкніть вентилятор, але не лампочку? Так, вам потрібне світло, але не зараз, коли ви залишаєте кімнату. Беручи до уваги ці дрібниці будуть мати велике значення у зниженні страшних величезні рахунки за електроенергію.

Розумні інвестиції: Зробіть деякі розумні інвестиції влади шляхом заміни ламп розжарювання з компактними люмінесцентними світла (CFL) ламп. Ці лампи є відмінним енергозберігаючим інвестиціям.

Купити гаджет Power Save. Гаджет допомагає контролювати харчування у вашому будинку і використовує той мінімум, який необхідний.

Використання побутової техніки: Більшість з нас скаржаться, що рахунки за електроенергію стосується неба через кількість електроприладів у них вдома. Тим не менш, рахунки за електрику НЕ прямо пропорційно кількості гаджетів ви використовуєте, але так, як ви їх використовувати. Давайте подивимося, як ви можете уникнути типових харчування зіпсовані.

• Використовуйте пральну машину тільки при повному завантаженні одягу.
• Зберігайте гейзер протягом мінімальної кількості часу.
• Тримайте кондиціонер при мінімальній низької або високої температури, достатньо, щоб тримати вас тепло чи холодно на вулиці.
• Вимкніть монітор комп’ютера, навіть якщо ви берете одну-хвилинну перерву. Це займе всього секунди, щоб переключитися на моніторі знову!

Так, ви повинні дотримуватися такого способу життя для збереження влади в країні і для всього світу.

Пам’ятайте, що знижує ваш рахунок на електроенергію еквівалентно економії енергії, тим самим допомагаючи світу економити енергію для своїх майбутніх поколінь.

Марка Потужність будинку з сонячної та вітрової енергії для усунення ваших рахунках за електрику. Отримати наш повний гід в http://tinyurl.com/dy8x5o