зберегти природні ресурси, зелений дизайн сантехніки

Зелений сантехніка, це повинно було нове слово для вас. Насправді зелена сантехніка коштує для тих, сантехніка або житлових макети, які максимальні для підвищення ефективності та мінімізувати втрати природних ресурсів, як вода і енергія. Ви виявите, що в більшості випадків сантехніка макети не плануються взагалі замість цього вони просто взяти поточну форму в той час як вони будуються.

Це через те, що проекти не показують будь-які макети призначені для сантехніки. У більшості випадків сантехніка частина залишається в водопровідника, який надає йому форму, що він хоче. Зараз відбувається те, що, якщо сантехник не навчений то в поспіху, щоб закінчити роботу до закінчення терміну, він може закласти труби таким чином, що вони не є повністю ефективними.

При реалізації дизайну він може не слідувати зелений дизайн сантехніки для сантехніки макета. В даний час в проект, який без зеленого сантехніка гарячої води доведеться їхати багато відстані, перш ніж він добереться до вас і що призводить до втрати енергії.

Зараз без використання зеленого дизайну сантехніки більше одного мільярда літрів дорогоцінної води витрачається щороку. Тепер спробуйте розвивати звичку безрезервуарний будинку і зробити використання різних систем, таких як системи Metlund D’попиту на вимогу гарячій воді, як вона позбавить вас гарячою водою в згорнутому час без будь-якої втрати енергії. Точно так само інші форми енергії мають бути збережені.

У США знання про більшість речей висока, але коли справа доходить до зеленого сантехніки ми відстаємо. Так і має бути серйозних зусиль Департаменту енергетики федерального уряду, щоб почати різні курси, в яких сантехніків, а також жителі були освіченими про зелений методи сантехніки.