запитайте будинок будівельника правильні питання

Якщо у вас виникли будинок побудований, ви хочете, щоб переконатися, що будинок буде відповідати зображенню у вас в голові. Ви хочете, щоб переконатися, що ви отримаєте будинок, який ідеально підходить для вас і просити, будинок будівельника правильні питання, це дуже важливо. Головна будівельників, за великим рахунком, це компанії і люди, які насолоджуються тим, що вони роблять, і вони хочуть, щоб перетворити ваші мрії в реальність. Проте, є і вдома будівельники, які там не так пов’язана з вашої мрії і просто хочуть отримати роботу якомога швидше і якомога легше, щоб вони могли заробляти гроші.

Щоб переконатися, що ви отримаєте хороший будівельник будинку і не поганий, ви повинні поставити такі питання вашого будинку будівельника:

1. Ви і ваші працівники застраховані? Це важливо, щоб запитати, тому що спочатку він показує вам, що підрядник є законним, але вона також захищає вас, якщо хтось постраждав під час роботи на вашому домі. Ви не хочете бути на гаку для десятків тисяч доларів, якщо хтось постраждав під час роботи на вашу власність.
2. Чи можу я побачити список ваших посилань, будь ласка? Зі списком посилань ви зможете перевірити минуле будівлі підрядник зробив, і ви зможете поговорити зі своїм колишнім клієнтам, щоб отримати уявлення про те, що підрядник, як на роботу. Якщо підрядник не має посилання, то ви, мабуть, хочете, щоб вибрати інший будинок будівельника.
3. Ви поговоріть зі мною перед внесенням змін у планах? Інше питання в тому, імпорт цього, тому що ви не хочете підрядником внесення змін у ваші плани, не порадившись з вами в першу чергу. Це може призвести до вартості вашого будинку, щоб піти все більше і більше, що змусить вас витрачати більше, ніж ви хотіли.
4. Як часто ви знаходитесь на робочому місці? Багато будинків будівельники тільки на робочому місці половину часу або менше. Це проблема, тому що, як правило, підрядники працюють краще, коли їх бос є переконавшись, що вони роблять. Якщо будівельник будинку ніколи не буває на місці, то робота може зайняти більше часу, ніж ви спочатку планували.

Якщо ви запитаєте цих питань у ваш будинок будівельника, ви будете знати, чи дійсно вони правильного домашнього будівельника для вас.