електричні гарячої води – кип’ятить воду автоматично, без палива

Більшість будинків в Новій Зеландії використовувати збережені гарячої води. Типовий спосіб для зберігання гарячої води за рахунок використання мідного циліндра, причому переважним розташуванням, що є шафа, яка має вентиляційні. При купівлі нового гарячої води це завжди гарна ідея, щоб купити один, який є попередньоізольовані, це буде трохи більш дорогим, але воно виправдовує себе в довгостроковій перспективі.

Ці типи циліндрів використовувати два різних методи для нагріву води. Електричні гарячої води використовується електричний нагрівач. Іншим варіантом є використання теплообмінника, який подається через водогрійний котел. Опція кип’ятильник опалення є швидким, але це дорого в порівнянні з котлом варіант. Це також називається електричної системи гарячою водою циліндр. Дешевий і кращий варіант повинні використовувати теплообмінник, який нагріває воду в контейнері. Гаряча вода проходить через котушки розташовані в межах цього типу циліндр, який робить роботу нагріву води. Ця система має окремий резервуар, який зазвичай розташований на горищі.

В даний час більшість з цих типів Циліндри мають як кип’ятильник і варіант теплообмінника і це кращий варіант, щоб мати й інше. Це гарантує, що гаряча вода подається в котел більшу частину часу і роботи кип’ятильник в якості резервного у випадку виходу з ладу котла. Сонячні системи гарячого циліндра вода може бути використана для збереження рахунки за електроенергію.

Низький тиск гарячої води циліндрів пропонуються в діапазоні розмірів, від 15 літрів до 350 літрів, що цілком достатньо для сім’ї з шести чоловік. Перевага такого типу циліндр є те, що є економічно ефективним і допомагає знизити енерговитрати. Основним недоліком є ​​те, що вона не забезпечує рівний тиск в душі і в інших місцях, де він використовується. Це також не на своїй оптимальній продуктивності з сучасної сантехніки. Ці системи використовуються в більшості сімей. Вони можуть витримати тільки обмежена кількість тиску.