екзотичні типи дерев’яна підлога

Є багато різних типів дерев’яних підлог, деякі загальні іншим, ви, напевно, ніколи не чули. Кожна порода дерева має свої унікальні характеристики і реагуватиме по-різному до навколишнього середовища з плином часу. Ви повинні знати, що ваш вибір деревини буде виглядати в довгостроковій перспективі, деякі зміни могли б бути зовсім по-іншому, ніж ви очікуєте, і не піду з вашим стилем і декором.

Ви повинні навчити себе про кожної породи деревини та її специфічними характеристиками, перш ніж почати покупки для нього. Деякі породи дерева не настільки міцним, як інші, тому переконайтеся, що ви збираєтеся бути щасливі з вашої поверху в довгостроковій перспективі ви повинні мати реалістичні очікування з самого початку.

Там будуть зміни у ваші дерев’яні підлоги. Ні типу деревини не є повністю рівномірним, якщо воно не проводиться таким чином. Більш природний тип деревини ви виберете, тим більше варіацій ви побачите, як тільки ви підлозі встановлений. Вибір типу екзотичних дерев’яна підлога стає все більш і більш популярними через заяви він становить близько смак людини і стилю. Найбільш поширеними видами є екзотикою: бразильської вишні, бразильського горіха, червоного дерева і Сантос. Відвідайте http://www.drakeshomeimprovement.com для отримання повного списку.

Ці, як правило, імпортується з Південної Америки, Австралії, на Далекому Сході і в Африці. Використання цих порід дерева для підлоги вимагає, щоб ви були добре поінформовані щодо зовнішнього вигляду деревини, стабільності та твердості і як вони реагують при використанні в системах ОВК знайти в більшості будинків. Переконайтеся, що тип з екзотичних порід деревини, яку ви виберете, буде працювати з середовище вашого будинку, перш ніж замовити і не забудьте купити з авторитетних імпортерів, щоб уникнути бути зірвані.

Ви повинні завжди вибирати ваше дерево стиль, дивлячись на реальних зразках. Перегляд кольорі і текстурі на фотографіях або в Інтернеті не є достатньо надійним для вас судити.