деякі загальні проблеми, килим

Килим великої мети всі підлоги, щоб у вашому домі. Це велика перевага, зручно і дуже доступною в порівнянні з іншими видами підлогових покриттів. Це не без частки однак проблеми. Прочитайте цю статтю і дізнаєтеся про два з найбільш поширених типів килимів проблем.

Один з поширених типів килимів проблема, яка зазвичай вражає вище килими кінця називається купою розвороту. Pile розвороту виникає, коли волокна килима насправді змінюватися. Ви, напевно, помітили, що килим, здається, є темна сторона і світла сторона залежно від того, як ви дивитеся на це. Коли купа розворот відбувається ви можете побачити, що виглядає як темний відсік на килим зазвичай в структурі хвилястою лінією. Це виглядає трохи як водяний знак. Pile перегляді не можуть бути фіксованими і не вважається дефектом, оскільки це природна риса килима.

Інша поширена проблема з килим смугу руху сірим. Це відбувається, коли волокна килима зношені наступити. Трафіку зношує волокна килима змінюється спосіб вона відображає світло. Так як це вже не відображає більше світла вона здається темнішою. Це призводить смуг руху, які з’являються брудним, ніж інша частина килима. Якщо ви встаєте близько, однак, ви побачите, що це насправді не брудний взагалі. Смуг руху сірим, також не можуть бути виправлені, оскільки килим пошкоджений. Ви можете допомогти запобігти цьому, хоча часто за допомогою пилососа і перестановки ваших меблів, щоб змінити зносу шаблонів у вашому домі.

Як я вже говорив, килим має свою частку проблем. Більшість з них є незначними, однак, і багато можна уникнути за допомогою регулярного технічного обслуговування. Успіхів вам у вашому килимі, і не забудьте прибрати його професійним на регулярній основі.