деталі, необхідні, щоб зробити ваш власний будинок сонячною панеллю

Багато людей думають, що це неможливо зробити свій власний панелі сонячних батарей в домашніх умовах. Правда в тому, що це не так складно зробити. Ви навіть можете виробляти їх за ціною нижче $ 200!
Ось список деталей потрібно зробити свій власний домашній панелі сонячних батарей і виробляти достатньо електроенергії для живлення власних вантажів тримати вдома.
1. Джерело енергії-сонячні батареї (12 В прекрасно)
2. Контролер заряду
3. акумулятор
4. інвертор
Така система використовується для запуску побутових вантажів безпосередньо від інвертора.
Нижче наводиться опис необхідно:
PV панелей
В іншому випадку відомий як сонячні батареї вони визначальних компонентів сонячної електричної системи. PV панелей захоплення сонячного світла і створюють постійний струм (DC) електроенергії.

PV панелей розраховано у ВАТ на основі максимальної потужності, то може виробляти при виконанні за ідеальних сонця і температури. Вам потрібно буде використовувати номінальну потужність вашого фотоелектричних панелей щоб визначити, скільки панелей вам потрібно для задоволення ваших електричних потреб. Потім можна об’єднати фотоелектричних панелей в серії, яка називається масив.

Контролер заряду

Контролер заряду буде різко збільшити термін служби батареї. Це пристрій захистить тісто від переплачує. Коли батарея банк повністю заряджена, контролер заряду буде переривати процес зарядки. Деякі контролери заряду також зупинити батарею від розрядки в нічний час.

батареї глибокого циклу

Це тип батареї ви повинні використовувати у вашій системі. Це те, що буде зберігати всі енергії, виробленої на ваші панелі PV. Великим джерелом вільних батареї глибокого циклу від стара гольфмобіля навантажувачів.

інвертор

Перетворювач що перетворює постійний струм (DC) в змінний струм (AC). AC те, що більшість вашої побутової техніки використання.

Використовуючи ці чотири простих частин ви можете зробити достатньо електроенергії для запуску вашої побутової техніки геть і позбавити себе від цієї дратівливої ​​рахунок за електрику.