гіпсокартон проекти

Гіпсокартон проектів може здатися страшним, але з правильними інструментами та навичками, насправді досить просто. Матеріали, необхідні включають скребок, шпатель, наждачний папір, і замазка суду.

Перший крок у будь гіпсокартону проекту є відшліфувати ваші існуючі стіни, для того, щоб зробити їх гладкими і відсутність будь-яких шорсткостей. Як тільки стіни шліфують, протріть їх, щоб гарантувати, що будь-які залишилися пилу немає. Коли поверхня абсолютно гладка, ви завершили початкову функцію.

Цілком імовірно, що у вас може бути кілька отворів в деяких місцях навколо вашій стіні. Заповнення отворів легко, якщо ви використовуєте пробну шпаклювання і скребком. Ви не можете бути в змозі заповнити отвір тільки з одним покриттям, так що будьте готові перейти на один отвір кілька разів.

Після того, як отвори фіксовані, ви повинні запустити через стіну наждачним папером і мити ще раз, щоб переконатися, що все гладко. Тепер доречно поставити в гіпсокартон, який повинен підібрати модель, ідеально проти НЕ шорсткими стінками.

З гіпсокартону в місці, ви можете пофарбувати будь-який колір ви любите, якщо ви не віддаєте перевагу природний колір гіпсокартону. Як заповнення отворів, фарби потрібно більше одного шару для максимальної видимості. Будь-які світильники, які ви реалізуєте у ваші номери повинні доповнювати фарби. Хоча ви можете думати, в даний час, ви, ймовірно, в кінцевому підсумку продати свій будинок, і чим краще вона виглядає, тим він цінніший.

Вартість проекту гіпсокартону напрочуд дешево, вартістю всього близько ста п’ятдесяти доларів. Якщо Ви наймаєте когось, щоб зробити проект для вас, однак, вартість була б у багато разів вище. Зроби сам це не тільки відмінний спосіб збільшити ваші особисті механічні навички, а й метод, щоб заощадити гроші.