гібридних систем комфорту роблять особистий комфорт

Ціни на енергоносії на підйомі, домовласники шукають способи заощадити гроші на їхні рахунки за опалення, не жертвуючи комфортом своєї сім’ї. На щастя, є вибір.

Гібридні системи комфорту, іноді називають подвійний паливної системи, пропонують домовласникам можливість перемикання між двома технологіями опалення, щоб забезпечити найбільш зручні повітря в приміщенні і можливість заощадити гроші на рахунках за комунальні послуги холодної погоди.

Під час м’який днів, електричний тепловий насос може бути використаний в якості основного джерела тепла, а в найхолодніші дні, коли температура зовнішнього повітря падає до точки, в якій тепловий насос більше не є ефективною, високоефективний газової печі, а електричний резистивний нагрівач, забезпечує додаткове тепло.

Цей гібрид, або на двох видах палива, система допомагає забезпечити комфортні температури в приміщенні, при цьому балансуючи навантаження між утилітою електроенергію та природний газ для найбільш економічної експлуатації.

На думку експертів компанії Johnson Controls, це спарювання системи можуть забезпечити домовласників з більш персоналізованих комфорт і зберегти їх до 40 відсотків на їхні рахунки за електроенергію, скориставшись найбільш економічним джерелом тепла на основі погодних умов.

Додаткова економія може бути реалізована, коли домовласники застосовувати і претендувати на корисні стимули і федеральні податкові кредити. Заміна деталей і дорогих ремонтів зменшилося, тому що життя кожного пристрою розширена за рахунок використання вибраний.

Крім того, зовнішній з тепловим насосом може забезпечити високу ефективність кондиціонерів в жарку погоду-Іншим ключовим перевагою гібридного підходу системи.

Деякі системи, такі, як Comfort Йорку гібридна система, яка складається з Affinity 8Т (18 провидець або сезонного показника енергетичної ефективності) Серія теплових насосів і відповідні Affinity печі, претендувати на обмежену гарантію термін служби компресора і 10-річна гарантія частин системи , пропонуючи ще більшої економії для домовласників.