відновлюваної екологічно чистої енергії в будинку – як це енергія вітру роботи

В якості джерела відновлюваної енергії, енергії вітру є одним із самих чистих і зелених. Електрогенератори по всьому світу переходять на енергію вітру, а так само вартість технології зводиться багато розумних, екологічно свідомих і гроші розумні люди, як ви і я починаю створювати свої власні енергії вітру в домашніх умовах. У цій статті я опишу основи вітрової електропередач.

По-перше, є вітер, який просто повітря в русі. Як це впирається в гвинт вітрової турбіни вона змушена сповільнити і пересуватися гвинта. Частина цієї енергії передається на гвинт, який починає обертатися. Вінта з’єднаний з валом, який потім спинами всередині генератор / генератор для генерування електрики. Усередині генератора / генератора це ефект магнітів пересуватися шматок електричного дроту, який змушує електрони рухатися по дроту – і у нас це є, електрика.

У більшості випадків електрику потім зберігається в банку батарей, готових для використання будь-якої системи з’єднані в неї. Ви також можете налаштувати те, що відомо як «звалище навантаження”, так що, коли акумулятори повністю заряджені надлишкової електроенергії генерується, використовується для нагріву гарячої води або забезпечити деяку вид освітлення – в основному, ви не гарантуємо, що жоден з згенерованих електроенергії витрачено даремно.

Останнім кроком є ​​забезпечення того, ми можемо використовувати електрику ми зберегли. Не вдаючись у технічні, в основному електрика накопичується в акумуляторах та електрики ми використовуємо для харчування наших техніка відрізняється. Тим не менш, ми можемо зробити їх однаковими. Щоб зробити це, електрика від батареї проходить через так званий інвертор. В основному це перетворює його в правильний вид електроенергії для живлення ваших приладів. Від інвертора у вас є свої штепселя налаштування, які ви підключіть ваш телевізор / стерео / і т.д. в.