відкритий стельові вентилятори відмінним доповненням до вашого стоп-патіо

Якщо у вас є критий патіо, ви знаєте, що один із способів, який можна реально збільшити кількість часу, який ви можете використовувати його, встановивши системи Світильники патіо світло. Однак, це тільки збільшує кількість часу, який ви можете використовувати внутрішній дворик вночі. Багато разів протягом дня ви будете мати кількість світла, яке ви хочете на вулиці, але це може бути дуже жарко, щоб навіть думати про проводити час на вулиці. Але, на щастя з відкритими стельовими вентиляторами внутрішнього дворика, у вас є відмінний варіант, який можна використовувати, щоб охолодити свій внутрішній дворик, і ви навіть можете додати світла до нього, що робить його відмінним частиною вашого плану освітлення патіо.

Стельові вентилятори рейтингом приходять в двох різних стилях для зовнішнього використання. Ви можете отримати шанувальників, які оцінюються як мокрі або вологі. Мокрий фанатів трохи дорожче, але також в цілому кращий варіант, тому що вони можуть бути занурили у воду. Волога вболівальників, з іншого боку, гарні для зовнішнього використання, але якщо вони в кінцевому підсумку вони могли б просякнута несправності. У той час як волога фанатів працюватиме в більшості випадків, все, що вам потрібно це один справді сильний шторм, щоб підірвати дощ у свій внутрішній дворик і ваші вологі вентилятор може просто перетворитися на нефункціональних шматок декору!

Якщо ви ще не достатнє освітлення на своєму внутрішньому дворику, ви можете знайти патіо стельові вентилятори, які містять на них світло, а також. Вони як правило, трохи більш складним, ніж звичайні нудні стельові світильники тому ви можете додати елегантності вашого внутрішнього дворика, економлячи собі час і гроші за допомогою інших форм освітлення.

Але ви повинні не просто думати про функціональність, коли ви збираєтеся купити стельовий вентилятор для Вашого внутрішнього дворика. Вони входять в багато різні стилі і може бути відмінний спосіб, який можна додати до загального декор і відчуття від нього. Замість того щоб просто отримувати найдешевший вентилятор є можливість, спробуйте відповідні вентилятора до меблів та інших світильників на свій внутрішній дворик. Так що, якщо у вас є багато плетених меблів на своєму внутрішньому дворику, спробуйте знайти вентилятор плетена патіо. Це дійсно допоможе, щоб зв’язати весь район разом.