волоконно-оптичного ефекту освітлення для більш привабливий декор

Волоконно-оптичний кабель може бути використаний не тільки для передачі даних в будь-якій мережі додатки, але також створити кілька різних сигналів для різних налаштувань. Це може принести світло до Вашої обстановці в декількох різних привабливих способів, таких як, випромінює світло до кінця його волокон. Крім того, волоконно-оптичні вогні також входять в кілька різних привабливих кольорах, і ви можете змінити кольори випадковим або просто за допомогою блоку управління. Ось деякі кращі світлові ефекти для вашого прикраси.

Перше місце, щоб бути прикрашені цьому певному освітленні ваш басейн або сауну. Можна просто розмістити кабелі, які виробляють світло від сторони кабелю вздовж басейну кордону. Це допоможе вам отримати басейн з прекрасним краєм води Glow. Якщо ваш басейн з водоспадом завершена, ви можете розглянути можливість використання кабелів, які виробляють світло від кінця до декору верхній частині водоспаду. Таким чином, ви можете створити ефект освітлення для падаючої води.

Друге ідеальне місце для цього освітлення ваш ландшафт. Ви можете вставляти кінець кабелю випромінювальних у свою проходами. Це буде дуже корисно для вас, щоб створити точки світла. Ви також можете вставляти в світлові вогні блоків і помістити його в проходах або стіни для створення навколишнього освітлення. Вкладення в волоконної оптики лампи також буде дуже хороша ідея у висвітленні патіо або шляхів.

На третьому місці, які будуть мати додаткову красу з установкою волоконно-оптичні світло стелі. Ви можете просто встановити світло на стелі вашої кімнати, щоб створити такий драматичний погляд. Ви можете розмістити стороні-випромінюючих кабелів в поглибленнях вашої стелі або просто встановити його приховані за панелями. Крім того, ви також можете використовувати лицьова сторона-випромінюючих кабелів дати дотик неонове освітлення.

Отже, ви зацікавлені в декор вашого будинку з цим видом освітлення? Просто спробуйте ці поради і побачити, як красиво ваш інтер’єр буде.