використання вирівнюючих сумішей при установці керамічної плитки для підлоги

Вирівнюють суміші ідеально підходять для згладжування поверхні підлоги перед укладанням керамічної плитки. Для забезпечення вашої керамічна плитка не тріскається з часом, дуже важливо, щоб вони були встановлені на жорсткій і рівня підлоги.

Вирівнювання з’єднання на основі цементу і прості в застосуванні. Вони будуть добре прилипати до як бетон і дерев’яні поверхні.

При підготовці підлоги для укладання керамічної плиткою підлога, додатковий матеріал, як правило, встановлюється поверх існуючої бази підстава будинку. Існуючий чорна підлога, як правило, побудовані з бетону, 3/4th дюйма OSB або фанерою. Бетон, backerboard або зовнішній фанери зазвичай додається до основи для збільшення жорсткості поверхні підлоги. Чим більше рівень і жорсткий підлогу, менше ймовірність керамічної плитки розтріскування.

Щоб гарантувати, що поверхнею підлоги є рівень і жорстким, вирівнюючий склад можуть бути необхідні, вирівнюючий склад можуть бути додані до підлоги для коригування будь-яких провалів або горби на чорний підлогу. Провали і горби може відбутися через недосконалість бетонної плити або балки підлоги, або від деформації в підставі підлоги.

Основа повинна бути чистим і без пилу, перед нанесенням вирівнюючої суміші для вашого статі. Якщо це не так, ви можете отримати поганий зв’язку між з’єднанням і вирівнювання основи підлоги.

Щоб застосувати вирівнюють суміші, можна використовувати шпатель, широким ножем, та / або довжину 2 “x4”.

Використовуйте довжину 2 “X” 4, щоб побачити, скільки вирівнюючої суміші необхідно, запустивши його на поверхню підлоги, щоб побачити, скільки падіння або горб вам доводиться мати справу з.

Зверніть увагу, що вирівнюють суміші створені швидко. Отже, краще всього складати невеликих партій одночасно.