вижили ремонт кухні

Ви зрозумієте, як необхідно вашій кухні був у вашому повсякденному житті, коли ви робите без нього під час переробляти кухні. Так, ви можете йти кудись поїсти більше, але це може дорого обійтися (Пам’ятаєте, що ви також платите за ремонт!) І незручні. Вам все ще потрібно місце для зберігання і приготування їжі. Іншими словами, вам потрібен тимчасовий кухні.

Ви можете розмістити тимчасову кухню в будь-якому приміщенні, яке не залежить від оновлення. Запам’ятати дотримуватися якнайближче до раковини. Раковина пральня краще, але ванна кімната буде робити. Запитайте вашого підрядника, щоб допомогти. Робочі можете переміщати холодильник для вас і створили деякі з ваших старих шаф для тимчасового зберігання. Ви можете використовувати шматок фанери для стільниці. Якщо підлога в кімнаті килими, накрийте її, щоб уникнути плям.

Можливо, вам доведеться знімати все від вашої кухні, так на складі тимчасового розташування з тими, горщики, посуд, столові прилади і вам знадобиться. Деякі інші предмети першої необхідності є мікрохвильова піч і тостер, який може допомогти Вам готувати їжу при відсутності духовки і варильної панелі. Гарячій плиті чудово підігрівання супу і зробити пасту. Якщо у вас є морозильна камера, готувати їжу, перш ніж на кухні ремонт, які потім можна розморозити в мікрохвильовій печі. Стіл і стільці також хорошим доповненням. Плануєте використовувати гриль, який є відмінною заміною для варильної панелі.

Незалежно від того, як важко Ви пробуєте, тимчасовий кухні ніколи не буває таким же, як реальна річ. Продумайте кілька стратегій для коли вам дійсно потрібно, щоб вийти з дому. Читайте огляди ресторанів, це ваш шанс бути підприємливими з новою кухнею! Крім того, пропонуємо приготувати їжу для друзів, якщо вони дадуть вам використання їхній кухні.