будівництво сараї, як побудувати сарай поверсі

Є кілька способів побудувати сарай поверсі, але методи, які я збираюся обговорювати в цій статті є найбільш популярним і ефективним. Ваш місцевий орган планування може мати правила і норми, яких повинні дотримуватися прикріпити сарай так що ваш перший порт заходу є двічі перевірте, що ви перебуваєте у відповідність.

Якщо ви не будуєте свій сарай зверху бетонна плита, яку я буду мати справу з іншого боку, є в основному 2 методів прив’язавши його.

1) Ви можете використовувати кабель пагорби зв’язку або кращим способом буде

2) прикріпити сарай, щоб повідомлення, які були попередньо занурені в землю і стабілізувався з конкретними оточуючими повідомлення. Потім необхідно зібрати відповідні матеріали, які будуть включати в себе Пиломатеріали для балки підлоги, балки обода, полози і дві дошки групу.

Виміряйте вгору по ретельно і скоротити ваші полози і балки підлоги в належному розміри. Потім відзначте ваші дві дошки смуги для розташування балки і зібрати ваш підлогу кадру.

Потім викласти ваші санчата, які необхідно було розрізати на 4 дюйма на 4 дюйма, і вибудувати їх на основу твоє гарантуючи, що вони належним чином розташованих і рівня. Тепер помістіть підлогової рами у верхній частині полозів і переконайтеся, що це квадрат, який ви можете зробити, перевіривши вимірювань з діагоналей. Потім нігті всі балки в полози і переконайтеся, що ви прибийте їх по центру.

На цьому етапі вам потрібно організувати все, що спосіб кріплення ви збираєтеся використовувати перед установкою вниз і цвяхів настилу підлоги.

Це має важливе значення для успішного завершення вашої сарай будівельний проект, що ви отримаєте на хороший, тверде початок з добре побудовані пролити підлогу.