будівництво будинку студію відповісти на ці питання в першу чергу.

Хочете побудувати свій власний будинок-студію? З сьогоднішнього дня, AOS доступною, зручною апаратної запису та програмне забезпечення, це, AOS можливо, для кого створений студією, яка виробляє професійну якість звуку. Ось кілька питань, щоб запитати, перш ніж почати створення своєї студії звукозапису списку побажань.

Що, AOS ваш бюджет? У деяких досліджень і дотримуватися вашого бюджету, AIA домашній студії можуть бути гроші яму.

Що ви плануєте його використовувати? Якщо ви плануєте продати студію для інших, ви, Äôll потрібні набагато більш складної настройки, ніж ви, Äôll потрібно, якщо ви, Aore тільки планує зробити свою власну музику там. Знайте, що ви плануєте робити і залишити простір для розширення, якщо ви думаєте, Äôll потрібно.

Де ви живете? Ви живете в квартирі з тонкими стінками, застряг між сусідами? Або у вас є маленькі діти в будинку, жити поруч із жвавою магістраллю, або мають інші проблеми зі звуком, які можуть втручатися у ваші записи? Де ви живете може вплинути на ваші записи.

У якій кімнаті ви будете використовувати? Різні номери йдуть з різними питаннями. Ваш підвал, наприклад, швидше за все, потрібно звукоізоляцією.

Яку музику ви плануєте записати? Типу музики, Aore рішень буде визначати, скільки треків і типу обладнання вам потрібно.

Будівництво домашній студії запису є мрією для багатьох музикантів і груп. Незалежно від того, яку музику ви робите, ви повинні бути в змозі знайти обладнання і простір, який буде відповідати вашій музики, ваш життєвій ситуації, і ваш бюджет.