бамбукові підлоги ціни і чому ви повинні дбати

Якщо ви читаєте це, це, ймовірно, означає, що ви робите деякі дослідження на різні варіанти підлогових покриттів для вашого будинку. Якщо ви будуєте новий будинок або реконструкції старого будинку, бамбуковий паркет має бути одним з варіантів, які ви серйозно розглянути через його вартість, ціну і довговічність.

Залежно від типу з бамбука, де він виріс, і його процес для прибирання та підготовки, бамбукові підлоги цін може сильно варіюватися від одного виробника до іншого. Тим не менше, ціни на бамбуковий паркет, як правило, сидять в діапазоні від $ 2 – $ 4 за квадратний фут. Це не робить його найдешевшим варіантом на передньому кінці, але існують невидимі витрати, які ви повинні розглянути на задньому кінці. З одного боку, установка вважається досить стандартною, що означає, що немає необхідності витрачати додаткові гроші, щоб найняти фахівця.

У той час як матеріали не є найдешевшими на ринку, бамбуковий паркет має потенціал, щоб заощадити гроші в багатьох інших відносинах. Наприклад, міцність бамбука означає, що потрібно менше заміни. Так як цей тип підлогового покриття може стояти до високого рівня побутового руху ніг, це може бути головним пунктом продажу для сімей з дітьми або домашніми тваринами. На додаток до своєї здатності утримувати у великих обсягах областей, бамбуковий підлогу також може чинити опір комахам і вологи дуже добре. Це означає, що зміст бамбуковий паркет може заощадити час і гроші. Без необхідності турбуватися про термітів, домовласники можуть заощадити гроші на розпорошення пестицидів (і клопоту і проблеми здоров’я розпилення). Крім того, його здатність протистояти волозі, тим менше занепокоєння про можливість деформації й інші способи, які волога може знищити підлогу. Всі ці фактори є важливими шляхами, що бамбуковий паркет може заощадити вам гроші.