адаптації вашої сучасних меблів до мінливих кліматом

Вона не вимагає багато зусиль, щоб винаходити номер, який є конкретним клімату в районі, який посилює візуально привітне звернення, а також всі всебічного задоволення комфорту.

Просто зосередивши увагу на аксесуари, ви можете перетворити кімнату плавно від відкритого ефір і сонячний вітальні до закритої і кокон-як корпус. Можна здійснювати сезонні зміни у вашій вітальні на багатьох рівнях. Звичайно, замінити меблі легко, але тільки для багатих і грати навколо з різними групами меблів є ще одним варіантом. Тим не менш, найпростіший відповідь змінити переключитися з аксесуарами віч-на багатих акцентами кольору.

Навесні і влітку, бризки жовтих і зелених освіжити номер з прохолодним, свіжим стилем. Сміливі твори мистецтва і яскравими геометричними візерунками подушки створюють невимушену просторі в теплу пору року. Ви можете принести в свіжих квітів і весни-зелених рослин різних фактур, щоб відсвяткувати щедрість сезону.

Полку дисплея можна залишити більш відкритою, щоб створити відчуття легкості, дозволяючи світлої керамікою і завдання домінувати. Рекомендується, що ви тримаєте вікна лікування чистою і свіжою, щоб якомога більше світла, як це можливо. Як зима приходить, ви можете пролити цитрусових квітів і зелених рослин для тепліше, багатше палітра осіннього.

Пряний кольорові акценти червоного і золотого допомогти створити кімнату, яка обертає в теплі. Білі чохли відірватися і простір шаруватих з тактильною принади – вовна кидки, пишних подушках з текстурованою плюс килимок на вершині. Текстури зими приніс з вулиці природно грубіше, ніж сушені гілки влітку і ягоди приносять глибокі, багаті текстури до вітальні.

Освітлення є важливим елементом теж. Влітку освітлення, як правило, високу чіткість і яскравість, тоді як схема взимку освітлення має бути більш мальви. Опустіть потужності з діммери де це можливо. Нехай акцент вогні багаття і додати м’яке світіння. Тепер у вас є меблі і аксесуари повинні доповнювати один одного протягом сезонів.