Як поставити шпалери.

Стіна обклеювання може бути біль, особливо якщо у вас немає російської стриптизеркою. Так що найкращий і простий спосіб для видалення шпалер?

Це не рекомендується папери в порівнянні з існуючими шпалерами. Нове, вологою пасти може пом’якшити старше шару складає попереднього покриття розширити або відірватися від стіни. Так що позбавити його перед косметичний ремонт.

Зволоження стін з садом спрей може бути швидше, ніж за допомогою губки, просто переконайтеся, що для регулювання сопла на кінці шланга для отримання дрібнодисперсного аерозолю, або ж у вас є багато води, що стікає ваших стін.

Губка старого паперу з теплою водою, в яку було додано струмінь рідини для миття посуду і жменька пасту шпалер. Рідина для миття посуду виступає в якості агента змочування і пасту шпалер допомагає зберегти воду на стіну в той час як папери вбирається. Якщо папір стіни пофарбовані або миються, то вам доведеться зробити поверхню Звичайно, потерши його наждачним папером або шліфувальною блоку.

Дозвольте принаймні п’ять хвилин, час витримки, а потім використовувати широкий триммінг підняти папери від стіни. Вставте скребок під шва і відштовхнути її від вас. Будьте обережні, щоб не копати в штукатурці.

Якщо папір не буде зміщуватися, губку на більше води і дати їм більше допомогти.

За наявності декількох шарів паперу на стіні або, якщо папір була зафарбована, це набагато простіше вийти з паперовим стриптизерка пара стіні. Оренда одного з локальної прокат інструменту. Стриптизерки видає пар з металевої пластини розм’якшення папір так, щоб її можна було видалити. Але будьте обережні при використанні пари стриптизерку на гіпсокартон, він може пом’якшити поверхню так що використовуйте триммінг якомога менше.