Як виміряти для заміни вікна

Якщо ви відчуваєте, нудно з вашим старим вікном, ви можете думати, щоб замінити його новим. Коли ви шукаєте для заміни вікна, необхідно переконатися, що він може поміститися з вашого домашнього прикраси. Крім того, це також дуже важливо правильно виміряти розмір вікна так, що ви можете придбати нові вікна з правильним розміром. У цей час, ця стаття дасть вам деякі поради для вимірювання для заміни вікна. Просто погляньте на наступні поради і отримати відмінний результат в заміні старого вікна.

Перший крок, який ви повинні зробити, це визначити, чи збираєтеся ви використовувати грубої відкриття або ви будете встановлювати вікна усередині існуючої рамки вікна. Вимірювання отвору з повним видаленням старого вікна було б легше. Однак, якщо ви не хочете, щоб повністю видалити ваші старі вікна для вимірювання грубого відкриття, було б краще, якщо ви вимірюєте відкриття існуючих віконну раму.

Другий крок полягає у визначенні ширини вікна. Вимірювання ширини віконного отвору в трьох точках, це кращий спосіб для вимірювання ширини вікна. Можна почати виміряти його зверху, посередині, а потім у нижній частині ширини.

Оцінюючи висоту віконного отвору є третім кроком, який ви повинні зробити при вимірюванні для заміни вікна. Спосіб вимірювання висоти так само з тим, як ви вимірюєте ширину. Тим не менш, це залежить від ширини вікна. Вимірювання висоти вікна повинна бути не менше ніж у двох точках.

Четвертий крок полягає у використанні вимірювань найменшою товщини і висоти таким чином, щоб замовити ваші вікна заміни. Після цього, ви можете шукати друга думка. Це застосовується, якщо ви не впевнені, що вимірювання вашої заміни вікна є правильними.