Щур інвазії – Як ви знаєте, якщо у вас є проблеми

Щури, нічого не буде вселяти страх у серце жінки (і багато серця чоловіка) більше, ніж пацюки у їхньому будинку. Здавалося б, це було б легко визначити проблема щури, але вони можуть зробити себе важко виявити. Іноді ви не можете реально побачити щурів у вашому домі. Навіть якщо ви не можете їх бачити, є кілька речей, які ви можете шукати, щоб визначити проблема щури.

Першою ознакою щури проблема шуму. Щури зроблять подряпин шуми, які можна легко почути зсередини стіни і горища. Прислухайтеся до їх подряпин і шелестячи шуми з настанням сутінок, коли щури проявляють найбільшу активність. Далі, подивіться на щурячий послід. Зазвичай ви можете знайти послід навколо їжі джерел, таких як домашня тварина страв. Послід буде невеликий, у формі капсули, чорна і глянсова. Ви повинні також шукати щура нір і гнізд. Ви знайдете нори в садах і в таких місцях, як компостних куп. Шукайте гнізд навколо коробки, всередині ящики і біля дерева паль. Кілька інших ознак зараження є щури жир знаки вздовж балки і крокви (викликані щурами жирної хутра) і гризти знаки на коробках і проводки. Якщо у вас є які-небудь з цих ознак, у вас є проблема щури і повинні зв’язатися професійного винищувача.

Якщо у вас немає проблема щури, ви повинні думати про їх запобігання. За боротьбу з ними в основному включає тримати їх у ваш будинок. Для запобігання зараження, тримати сміття паль далеко від вашого будинку. Купи сміття може служити в якості будинку для щурів і мишей. Також запечатати будь входи у вашому будинку, що більше, ніж на чверть дюйма. Друк будь-яких отворів ви знайдете з конопатити або розширення піни і переконайтеся, що всі ваші двері мають хорошу погоду зачистки на місці. Після цих простих кроків повинні тримати свій будинок пацюки безкоштовно.