Що є неприємний запах виходить з моєї кухні та ванної кімнати

Неприємний запах з кухні і ванній може бути дуже огидно, особливо якщо у вас гості, які приїжджають більше. Існує завжди негативна конотація про запах і гості можуть подумати, що у вас є антисанітарних практики у вашому домі. Якщо ви один з домовласників стурбовані проблемою, Цинциннаті сантехніків може надати вам рішення. Вони розкажуть вам, як позбутися від них і як запобігти їх від руйнування ваш будинок стороною.

Неприємні запахи можуть виходити від накопичення залишків їжі в сміттєпровід. Незалежно від того, нова чи стара це, їжі, особливо жирної типу, можуть накопичуватися і відпустіть неприємний запах. Якщо мова йде з ванної, Цинциннаті сантехніків думаю, що це, ймовірно, може виходити від пошкоджене ущільнення води. Пастки у водопровідно-каналізаційної системи запобігання запаху від втечі і увійти в будинок. Вони містять воду, щоб запечатати запахом. Однак, як тільки він випаровується, пастка стає менш функціональним і запахом починає введення вашій ванній кімнаті.

Для кухні запаху, використання кубиків льоду, лимона або апельсина пілінг у видалення допомогти зменшити запах. Потім можна шприц трохи засобу для миття посуду подальшою холодною проточною водою. Рішення носить тимчасовий характер. Для більш тривалого запаху сміття кухні видалення, сантехніків Цинциннаті рекомендується використовувати хімічні розчини комерційно підготовлені в багатьох магазинах. Для ванної кімнати проблеми, Цинциннаті сантехніків рекомендуємо Вам налити води в кожному сифон, раковина, статі і води. Вода допоможе в герметизації запах, щоб запобігти його увійти в будинок.

Неприємні запахи ганебним особливо якщо у вас гості у вашому домі. Хоча вищезгадані первинні рішення є тимчасовими, вони можуть допомогти зменшити запах. Якщо вони будуть стояти на своєму, то краще звернутися в Цинциннаті сантехніків, щоб отримати більш професійну оцінку і рішення.