Умивальники – важлива світильники

Без сумніву, ванна кімната раковини є найбільш важливими світильники у вашій ванній кімнаті – і, найчастіше, ви бажаєте поглиначами, які вписуються у вашу ванну кімнату, додати блиску ванної області, легко миються і, звичайно, міцна! Важке завдання, але здійсненна!

Для початку, виберіть ванної раковини, які зливаються з дизайном Вашого будинку; озирнутися в магазинах, і переглядати каталоги. Тоді розглянемо вид монтажної поверхні ви віддаєте перевагу. Ви скоро зрозумієте, що існує незліченна безліч варіантів на вибір – сучасна зовнішність правити широкому діапазоні, з фанки раковини нагадують звичайні пральні миски.

Хоча сталь, порцеляни або мармуровими раковинами завжди в моді, є різні інші раковини ванної кімнати – наприклад, зроблені з загартованого скла, міді, латуні, або граніту – це виглядати стильною і зробити певну заяву стилі.

Перед тим як піти і купити мийку для вашої ванної кімнати, майте на увазі основне правило, що функція раковина повинна служити головним стимулом для його дизайну. Раковина повинна бути одним з таких приладів, які можуть звільнити місце для інших цікавих аксесуарів, щоб прикрасити вашу ванну кімнату з.

Не тільки матеріал, який раковини виготовляються з різних сортів їх також легко доступні для вас, щоб вибирати краще відповідно до ваших потреб ванна кімната. Деякі поглиначі можуть бути прикріплені до стін, а інші закріплений на стійці або опорі. Хоча настінні раковини займають менше місця, вони можуть бути нестабільними і хиткими, особливо якщо діти, як правило, щоб спертися на них.

З усіх конструкцій ванної раковини, найміцніші з них є ті, які встановлені на стільниці або шафи. Насправді, вони ще більш стабільним, ніж традиційні п’єдесталу раковини ванної кімнати!