Тестування якості повітря для будинку і офісу

Якість повітря тестування є більш важливим, ніж коли-небудь у нашому суєтному світі.
Будинків і офісів, ми відчували себе в безпеці в ці дні може бути причиною, щоб ми захворіли, і ми не знаємо. Строгий стандарт на будівництво змушує їх бути ущільнена і ізольована жорсткими, ніж будь-коли. Об’єднайте це з тим, більшість будинків мають центральне тепло і повітря блоку, означає, що чисте свіже повітря циркулює рідко номери більше.

Спеціаліст розуміють, що дихальні, неврологічні, і деякі фізичні хвороби “виховуються на, або погіршуються через забруднене повітря, яким ми дихаємо. Ми дізнаємося, що килимові покриття, меблі, засоби для чищення, природний газ або пропан і багато інших речей виділяють шкідливих випарів у повітря, яким ми дихаємо.
Нові HVAC блоки мають фільтри HEPA фільтр або подвійної системи, щоб допомогти зберегти повітря чистим. Ви повинні переконатися, що фільтри очищення або заміни на регулярній основі, щоб бути афективні.

Є кілька інших моніторів на ринку, щоб перевірити якість повітря.

Критий метрів повітря включають анемометри, вологоміри, і багатофункціональних і сили метрів. Інші типи включають тестування повітроводів вуглекислого газу і настінне кріплення метрів вуглекислого газу. Деякі з газової системи виявлення моніторингу включають метрів, і аналізатори, які також контролювати діоксид сірки, ціанід водню, монооксиду вуглецю та інших газів або парів. Ви також можете знайти великий вибір очищувачів повітря та HEPA фільтри для дому та офісу.

Крім того, звичайно, ми всі чули про радону в наших будинках. Деякі області вимагають будинки повинні бути перевірені на рівні радону перед будинком може бути проданий. Монітор можна підключити в будь-якому місці і рівні можуть бути відображені протягом двох днів або близько того.