– Склянка води ласка-ідеального клієнта з точки зору підрядників

Не кожен клієнт ж у зв’язку з їх щедрість. Досить було написано на плюси і мінуси професійного підрядника. Але те, що про плюси і мінуси замовника підрядник працюєте? Хоча найкраще підтримувати професійні стосунки під час грубого завдання між двома сторонами пропонують напій або їжу до підрядника не зашкодить.

Якщо, звичайно, робота не перетворюється на катастрофу. Від підрядників точки стояння там знаю сумнівів, що вони будуть виконувати свої обов’язки краще, коли умови, які їх оточують зручні.

Чи є потреба клієнта кілька предметів меблів рухався в кінці роботи? А як щодо підвіски, що нові світильники? Ці два приклади не були включені до контракт. Однак, якщо розглядати один підрядник і помічники з щедрістю підрядник буде більш ніж щасливий зробити пару “халяви”.

Ідеальний клієнт не турбуйтеся, коли не все йде за планом. Тим не менш, з належного зв’язку розуміють, що не всі роботи виконати і інші. Замовник повинен надати підрядчику презумпцію невинності. Дев’яносто п’ять відсотків часу ситуація буде усунена, і немає ніякої необхідності всі напруга.

Перевірка добре є одним з кращих закінчень до роботи крім задоволення клієнта. Там немає нічого більш обтяжливими до підрядника, що турбуватися про гроші. Це всього лише кілька прикладів ідеального клієнта з точки зору підрядників.