Підземні басейнів 2 сусіди, 2 скелі, 2 рішення

Більшість людей досить одного погляду на стрімчак на задньому дворі Сміта і запустити. Треті будуть використовувати приховування методу-стратегічно розміщення легкої у відході рослин зберегти землю від ерозії. Мало хто міг сили духу, щоб перетворити непридатний сайт в корисному просторі повинні бути доступними для сім’ї на довгі роки.

Круті дилемою місцевості тривали у двір сусіда, і обидві сім’ї хотіли більше з їх простору. Справді, що вони дійсно хотіли, було підземний басейн. Взявши під свій контроль їх положення, вони зв’язалися з шановним місцевим підрядником басейн. Професійних фахівців фірми, відразу ж побачила виклик і пішов працювати над її вирішенням.

Вони спочатку повинні були спроектувати нову дворі. З Masonary підпірної стіни на місці, місця були засипані 2200 метрів грунту. Підрядник майстерно розробив систему, щоб полегшити будь-який шторм питання управління водними ресурсами на роботі і створив басейнів для вирішення дощової води і непроникною перешкод покриву. Коли будівництво було завершено, на сайті пройшли жорсткий процес перевірки з боку місцевих селищ.

Цей проект не тільки додали величезну цінність для властивостей, але Smiths та їх сусіди подолали великою проблемою перепродажу. Тепер у нас є 2 сусіди, 2 підземний басейн, і 2 щасливих сімей!