Прості поради, щоб намалювати пластикових меблів

Якщо у вас є зношені пластикові меблі, вам не доведеться витрачати його. Замість цього, ви можете продовжити його за допомогою спеціальної фарби спрей, який розроблений спеціально для пластикових, так що вона може легко зв’язок з вашої пластикової меблів. Ви можете зробити свій старий вигляд меблів з пластику, як нова.

Перше, що вам потрібно зробити, це підготувати респіратора. Він знадобиться при використанні аерозольною фарбою. У той час як живопис, ви повинні використовувати респіратори для запобігання вдихання стерилізацію фарбою.

Наступне, що ви повинні зробити, це очистити і висушити вашу пластикову деталей так, що фарба може легко зв’язок з ним. Так як він призначений спеціально для пластику, вам не потрібно, щоб пісок або прем’єр-пластика.

Перед тим, як почати малювати, поширене газет на підлогу, на якому ви робите вашу картину, таких як гараж, дорога, або патіо. Це зроблено для запобігання розпилення фарби вашого статі.

Після поширення газети, поставити меблі ви хочете працювати на цю газету. Потім починають розпорошувати фарбу на ваших меблів. Для того щоб зробити прекрасний результат, потрібно перемістити банку фарби повільно і рівномірно, поки всі частини не покриті. Головне, що ви повинні мати на увазі, що вам не потрібно, щоб розпорошити фарбу занадто сильно або швидко, так як це може зробити вашу фарбу крапельно або бігти.

Ви також можете вибрати для іншого кольору замість оригінального кольору ваших меблів. У цьому випадку у вас є, щоб намалювати більше одного шару, так що ви можете досягти потрібного кольору. Тим не менш, ви повинні переконатися, що перший шар повністю висохне, перш ніж нанесіть ще один шар. Зазвичай це займає близько 15 хвилин до початку наступній картині. Після закінчення, то це буде краще для вас, щоб ваші меблі на ніч перед використанням, так що ви можете отримати кращий результат.