Поради з очищення плиткою з натурального каменю

Природний камінь є найбільш затребуваним після плитки матеріал для побутових і комерційних прикраси. Однак, граніт і мармур є найпопулярнішими серед будівельників плитки і домогосподарок. Вони розробляють свої кухні, ванні кімнати, сад, шлях і т.д. з цим унікальним плитки. Ці плитки можуть надати додала красу ваших меблів і околиці. Крім того, унікальні кольору, текстури і конструкції візуальне задоволення для всіх.

Тим не менш, ви повинні переконатися, що ви дбаєте і підтримувати їх незмінними, сприяючий частого очищення сесій. Наведено нижче поради допоможуть вам у підтримці життя ваших плиткою з натурального каменю.

Ви повинні тримати плитку від гарячих предметів та посуду, тому що це може призвести до утворення плям або подряпин, які зіпсує красу ваших стін і підлоги.

Ви повинні слідувати очищення і блискучі чайові, отримані продавцем каменю або полірувальних. Він може також надати вам керівництво, яке буде складатися з інформації про хімічний ви повинні використовувати для очищення зокрема пляма.

Внутрішні стіни і підлоги сильно схильні розливів і забруднень. Таким чином, ви повинні очистити розливи води, масла або будь-якого іншого матеріалу, поки він не проник в поверхню натурального каменю.

Однак, якщо ви не в змозі очистити розливи, то він буде проникати в плитку. Ви можете очистити ці стійкі плями за допомогою нейтральним миючим засобом або розчином миючого засобу у відро з теплою водою.

Ви повинні очистити плитку за допомогою м’якої шваброю або ганчіркою. Це гарантує, що немає ніяких подряпин на плитку. Більше того, ви не повинні забувати, щоб промити підлогу водою після процесу очищення, тому що будь-який з лівого хімічної може зникати колір плитки.

Ви повинні уникати чистячих засобів, що містять змісту, як аміак, хлорне вапно, лимона, оцту або кислоти і т.д.

Однак, якщо ви не впевнені щодо свого збиральна техніка, то вам проконсультуватися з фахівцем про хімічні речовини, ви повинні використовувати для очищення природної кам’яної плиткою.