Поради для очищення двору Koi Pond

Якщо ви плануєте взяти домашня тварина вряди, одна з найважливіших речей, які ви повинні будете дотримуватися, є його проживання. Ви повинні переконатися, що будинок чистий і повністю вільними від відходів та токсичних речовин. Це має гарантувати, що риба буде в першокласної здоров’я в усі часи. Очищення ставка не так складно, як ви думаєте. Виїзд магазинах, як доктор Фостер і Сміт і ПЕТ гори для очищення інструментів для використання. Ви також можете прочитати наступні поради нижче.

регулярно чистити

Використовуйте дрібна сітка сітка для видалення сміття і частинок зі ставка. Якщо ви можете робити це щодня, то добре. Якщо ні, то через день очистки не буде шкідливо, особливо якщо Є фільтрації встановлених систем. Це також необхідно зробити більш ретельного очищення на рік, що включає в себе повне дренажу і заправки води всередині ставка.

встановити фільтр

Механічний фільтр ефективно видаляє відходи, як водорості і комах зі ставка воду. Тим часом біологічний фільтр перетворює токсичні частки в нешкідливі речовини з його фільтруючий матеріал, який має анаеробних бактерій.

забезпечення належної аерації

Встановіть водоспадів, фонтанів та насосної системою фільтрації. Це необхідно для забезпечення належної аерації в ставку води, щоб допомогти тримати його в чистоті. Переконайтеся в тому, що є ще і нижній дренаж, так що речовини, які опускаються на дно може бути звільнений належним чином.

підтримувати правильний рівень рН

Правильний рівень рН води повинна бути збережена тому, що збільшення кислотності бактерій і сприяє надмірному зростанню водоростей, які можуть бути шкідливі для вашого кои. За допомогою тестера перевірити рівень рН для контролю води. Відрегулюйте рівень рН за допомогою випічки соди і солі ставок.