Поради для низько-вуглецевої життя

В даний час зміна клімату є найбільшою проблемою, що стоїть перед людством: ми повинні намагатися з усіх сил зменшити викиди вуглекислого газу, якщо ми хочемо уникнути катастрофи, що зруйнував більшу частину світу. Вуглекислого газу означає, що вплив діяльності людини на навколишнє середовище. Ось кілька ефективних способів жити низьковуглецевої життя:

1 Використовуйте менше небажаної пошти та знизити потребу в витрату паперу. Простий веб-пошуку приведе вас до відмови формою для відправки в організації маркетингових переваг.

2 Пийте і їжте більш вдумливо. Пити воду з крана, а не купувати воду в пляшках. Якщо у вас є сумніви з приводу вашого водопровідної води, використовувати фільтр і регулярно чистити. Спробуйте замінити одного з ваших щотижневих страви з пісними варіант.

3 Чи не спалювати викопне паливо, якщо можна. Поїздок на роботу пішки або на велосипеді знижує глобального потепління і забруднення економить гроші.

Насправді, зробити використання сонячної енергії є найбільш ефективним способів жити низько-вуглецевої життя. Якщо всі американські сім’ї використовувати домашні системи сонячної енергії замість викопного палива, ми могли б зменшити нашу залежність від нафти більш ніж на третину. Ви можете шукати докази та інформацію через Google і Yahoo, щоб з’єднати ваші DIY сонячної енергосистеми. Однак, є багато сміття в інтернеті, важко відрізнити поганих від корисного. Вам потрібна професійна допомога на владу DIY сонячної!

Індивідуальних дій є істотною, якщо ми хочемо уникнути кліматичний хаос. Там немає часу, щоб затримати із зусиллями щодо скорочення викидів вуглекислого газу. Створення зеленішою вибір з їжі, яку ви їсте, щоб, як ви подорожуєте, може поліпшити ваше здоров’я і благополуччя.