Побіжний погляд на дельфінів чистих басейну

Це дійсно дивно, коли ви зупиняєтеся, щоб врахувати складність сьогоднішньої автоматичних очищувачів басейну. Це було дійсно тільки близько чотирьох десятиліть тому, що найперший прототип пристрою для очищення басейну вперше з’явилися на ринку. Вони були основними одиницями, які діяли геть силою води направляються від насоса басейну. Тоді Хто б міг подумати, що сьогоднішні повнофункціональний автоматичний очищувач тягнути була б здатна на сьогоднішній день?

дельфін чистих басейні Maytronics

Одна назва «Дельфін» за Maytronics Корпорація призвела пакет з у розвитку та просуванні багатьох з цих нових технологій, які приходять доступні з тих далеких років. Насправді, вони повністю встановить новий стандарт в тому, що визначається як сьогоднішнього повнофункціональний повністю автоматичний пилосос для басейну.

динамічний Pro X – справжній кількома справами одночасно

Візьміть Динамічний Pro X Дельфін чистих басейну, наприклад. Це повністю автоматизований, багатозадачний блок, який функціонує для фільтрації басейнів водою навіть найдрібніших зважених часток-матер, і в той же час очищення басейнів всій поверхні.

штучний інтелект

Дельфін також очолив розробку штучного інтелекту в сьогоднішньому автоматичних очищувачів басейну. Так як же штучного інтелекту в роботі Дельфін чистих басейну? Він функціонує, дозволяючи басейн чистіше, щоб повністю перейти басейн сам по собі, ніяка мати, як багато перешкод представити себе на цьому шляху.

два дельфіни очищувачі басейну працюють в тандемі

Якщо фільтр мішок стати повною або засмічені, Дельфін чистих басейну негайно зв’яжуться з вами і повідомити вам, що він потребує руки. Крім того, штучний інтелект дозволяє двом очищувачі Басейн з дельфінами працювати в тандемі для очищення великих комерційних басейнів швидко і ефективно і мати басейн готово для Ваших клієнтів або клієнтів за менший час, ніж коли-небудь можливо.