Переваги центральних кондиціонерів

Центральні кондиціонери, як правило, встановлені в будівлях і великих інфраструктур. Центральний блок використовує спліт-системи для свого компресора і конденсатора. Випарник блок прикріплений до примусової повітряної печі або механізм кондиціонування повітря.

В основному вся система центральних кондиціонерів знаходяться на відкритому повітрі, таких як сортирі або на даху. Британська теплова одиниця (БТЕ) ​​рейтинг і EER (коефіцієнт енергоефективності) є два важливі речі, які визначають ефективність центральний кондиціонер. Btu вимірює кількість тепла, кондиціонер може забрати з кімнати і EER рейтинг дає вам уявлення про енергетичну ефективність пристрою. Ручний або програмований термостат контролює температуру повітря виданої блоком.

Фільтри блоку очищення повітря і його можна легко очистити або замінити. Центральне кондиціювання одиниць з вентилятором більш ефективні, ніж інші. Загальна температура буде підтримуватися для всіх номерів, а також деякі види прийшли з елементами управління для окремих кімнат. Є переваги у використанні центрального блоку, оскільки він розташований за межами будинку і так шуму блоку не буде заважати спокійно в будинку. Стильна система фільтрації очищає циркулюючого повітря в будівлі за допомогою різних повернення повітроводів і повітря в приміщенні постійно звертається в і фільтрують. За допомогою цієї процедури, навіть мікроскопічні забруднювачі і пил частинки фільтруються з циркулюючого повітря.