Ніяких компромісів в безпечній конструкції сходів

Проектування сходів, яка відповідає державним і місцевим вимогам будівельних норм і правил є складним завданням, час від часу, особливо коли клієнт наполягає на Зокрема, Äúlook, AU. Це коли сходи будівельник, AOS експертизи вступає в гру. Більшість клієнтів мають, Äúunique, AU ідеї про дизайн своїх сходів. Багато картин пропозиція від журналів сходи, який був побудований багато років тому, до будівельних норм і правил були проведені в життя. Проектування сходів з ці ідеї можуть виникнути проблеми з кодом відповідності. Не дотримується сходи небезпечною сходах.

Досвідчені будівельники сходи з повним знанням сходи коди можуть адаптуватися зазвичай замовник, ідеї дизайну AOS в безпечну сходи сумісний код. Якщо це неможливо, то розумний будівельник сходи піде.

Будівельні норми і правила були створені для забезпечення безпеки і захисту населення. Кодекси, що регулюють будівництво сходів внесли деякі зміни протягом багатьох років і покращилися в практичності. Сходи Виробник, AOS асоціації (SMA) є організацією, спрямована на поліпшення безпеки сходи і підтримка високих стандартів будівництва сходів. SMA і її члени грали важливу роль в дослідженнях і тестуванні, у результаті зміни коду, які різко поліпшили безпеку сходів.

Завдяки зусиллям SMA, у нас є краще розуміння коду додатків, і як ми можемо інтегрувати за допомогою коду безпеки конструкція відповідна.

Клієнти очікують великим нетерпінням сходи, яка добре побудовані. Професійний будівельник сходи гарантує, що сходи не тільки добре виглядає, але і сумісний код і, перш за все, безпечним для всіх.