Майстер Дім плани прості і художніх

Густав Stickley був даний кредит на популярний план будинок під назвою “Майстер”. Пан Stickley починав як дизайнер меблів. Потім він розгалужених на головну дизайн створення простої, неформальний план будинку з великою кількістю припинення апеляцію.

“Майстер”, журнал заснована паном Stickley стала також назвою його план будинку. Журналу, а також план будинку був відомий для просування простота, функціонально і якість. Майстер Дім план був розроблений, щоб показати майстерність будівництво будинку, меблів і оздоблювальних робіт. Проста конструкція була створена для заохочення середньої людини, щоб побудувати будинок самостійно.

Генрі Mather Зелений і Чарльз Самнер Грін були також вплинув на прогресування план будинку ремісника. Mather і зелений у поєднанні декоративно-прикладного мистецтва з легким дерев’яних будівель з Китаю і Японії. Каліфорнія була названа місцем народження план будинку.

Мистецтво Англії і ремесел руху в 1800-х роках була основою плану будинку ремісника. Джон Раскін, Вільям Морріс і інші англійські дизайнери почали рух. План Майстер Дім був створений протилежний вікторіанського періоду плани і наслідки промислової революції.

Є багато різних екстер’єрів, знайдені на цих будинках, як ви подорожуєте через нас. Більшість майстрів будинків знайдено на Заході штукатурки й дерева. У міру просування на Середньому Заході будинках часто зустрічаються з цегляними екстер’єрів. На сході будинки мають більш черепицю на зовнішній вигляд.

Ця особливість будинків

* Дерево, камінь, штукатурка або сайдинг * Низький дахом * Широкий карниз з трикутними дужками * Відкриті крокви даху * ганок з товстими квадратними або круглими колонами * камінь ганку підтримує * Зовнішній димохід зроблений з кам’яними * відкриті поверхові плани; декількох коридорах * Численні Windows * Деякі вікна з вітражами або свинцевого скла * Стелі * темний обшивкою деревом і молдинги * Вбудовані шафи, полиці, і вітальні

Сьогодні все більше і більше подій домі розробляють свої нові громади після фірмового стилю майстра. Ці будинки запрошують і вітаючи що робить їх ідеальним рішенням для молодих сімей та стартового будинку.