Лічильник зростанням цін на енергоносії з поновлюваними тепла

EDF є останніми з Великобританії Національний постачальників енергоносіїв на цьому наполягати до витрат, пов’язаних як газ і електрику, змушуючи більше домовласників щодо поновлюваних джерел тепла, як спосіб економити електроенергію.

І уряд допомагають вирішити проблему завищених рахунків, шляхом надання споживачам разового платежу на фінансування покупки поновлюваних технологій. Відновлювані оплати преміум тепла (RHPP) надає допомогу у фінансуванні установки відновлюваної технології, надаючи домовласників і бізнесу у вигляді гранту.

Згідно зі схемою RHPP, отримає грант у розмірі:

1250 фунтів на купівлю теплового насоса грунт
950 фунтів на купівлю біомаси котла
£ 850 на купівлю тепловий насос джерела повітря
300 фунтів на купівлю теплової сонячних батарей

Зміна клімату міністр Грег Баркер, сказав: “Отримання грошей від еко-нагрівач буде не тільки скоротити викиди вуглекислого газу, а також допоможе створити ринок у розробці, продажу та встановлення комплекту, як сонячні панелі або теплові насоси”.

Чи маю я право на поновлюваний оплату тепла?

Є ряд критеріїв, ви повинні відповідати, щоб мати право на поновлюваний грант тепла. Перш за все, ви повинні бути резидентом в Англії, Шотландії або Уельсу, або як власник будинку або з дозволу орендодавця.

Ви також повинні мати основної ізоляції у вашому будинку, такі як горище відстаючих, теплоізоляції стіни або вікна з подвійним склінням.

Продукт ви вирішите встановили повинні MCS схвалені і встановлюватися MCS акредитовані компанії теж.

RHPP платежів поставляються Фонд енергозбереження та схеми, який завершиться 31 березня 2013 року. У загальній складності уряд виділив 15 млн. фунтів стерлінгів для проекту.

З 50% викидів вуглекислого газу у Великобританії проводиться на виробництво теплової енергії, уряд приступив до здійснення RHPP як спосіб боротьби з СО2. З поновлюваних оплату тепла, уряд стільки, скільки може 4400000 тонн вуглецю будуть збережені щорічно, допомагаючи досягти цілей ЄС щодо скорочення.