Легко методи очищення скляних дверей душа

Виберіть рутиною, що ви найменше хотіли б зробити, і очищення скляних дверей душа були б праві у верхній частині списку. Особливо, якщо ви ніколи не були в звичку очищення відразу після того, приймаєте свій душ. Якщо більш ніж одній людині душ в стійлі або ванною, у вас є проблема.

Спочатку вам доведеться вирішувати завдання з точки професійної зору, і ви повинні знати, що ви проти.

Чи є у вас жорстка вода? У цьому випадку ви, ймовірно, є жорсткі плями води. Є продукти, у вашому продуктовому або господарських магазинах. Одна з них називається CLR, це потужний, і, сподіваюся, ви тільки повинні використовувати його один раз. Просто дотримуйтесь інструкцій, або якщо ви не хочете використовувати агресивні хімікати, спробуйте лимонне масло. Він добре працює, щоб видалити ці плями. Потім перейдіть до наступного кроку.

Піну мила і бруду або просто бруд. Знову є продукти, які працюють для видалення накипу і бруду. Вони доступні в тих же магазинах, згаданих вище. Знову ж, якщо ви віддаєте перевагу більш натуральні продукти, не кажучи вже дешевше, спробуйте змішати ½ склянки білого оцту і ½ склянки гарячої води. Запустіть гарячої води у вашій ванній кімнаті для створення пари. Потім нанесіть суміш на скляні двері душа і нехай сидять в протягом як мінімум п’яти хвилин. Протріть його чистою вологою губкою або, якщо хочете, використовуйте швабру.

Ви можете продовжувати використовувати ці методи кожен раз, коли ви не можете бачити через двері душову кабіну. Або набагато простіше процес, і той, який буде тримати двері і стіни вашого чистий душ, протріть їх вниз кожен раз, коли ви або хтось інший використовує душ. Наполягайте, щоб всі у вашій родині робить те ж саме.

Після того як ви очистили душ з тих суворих хімікати, протирайте її необхідно ретельно перемішати з лимонним маслом, і застосовувати його регулярно. Тоді все, що вам потрібно зробити, це промити скляні двері душа і стіни у вашій душі з чистою вологою тканиною або гумовим шпателем. Ви будете вражені, наскільки легше це тримати двері скляна душова чиста.

Існує ще один спосіб все ж. Якщо ви найняти професіонала, щоб прибрати вікна у вашому будинку, запитайте, скільки ще це буде коштувати для очищення скляних дверей душа. Звичайно, є хтось, хто зробить це за ціну.