Коротка історія напоїв шафи

Напої шафи були модними протягом багатьох років в якості засобу демонструючи ті смак. Popularised першою серед дворянства Лондоні на початку 17 століття, вони стали синонімом всьому світу з багатством і успіхом. Справді, світу саме по собі є загальним дизайном шафи для напоїв. На перший погляд обертового 3D-карту світу, але підняти верхню половину, і ви знайдете достатньо місця всередині для жменьки пляшки і склянки.

Багато відзначили, виробники меблів минулих розроблений і побудований напоїв шафи – імена, такі як Gillow & Чиппендейл регулярно випускаються цим типом вітрину меблів. Товари рідкісні на аукціонному ринку і завжди командувати чотири або навіть п’ятизначні ціни продажу.

В даний час ви можете купити високої якості відтворення напоїв шафах протягом трохи більше 100 фунтів стерлінгів. Вони пропонують всі стиль оригінальним дизайном, але без цінника. Однак, якщо гроші не об’єкт, ви можете заплатити кілька тисяч фунтів за ручний шафи зроблені з дорогими лісі, як волоський горіх і дуб.

Як правило, напої шафи мають круглу, про висоту столу, влаштований так, що вони можуть бути розміщені в будь-якому місці кімнати і відкрив з декількох сторін. Це підвищує функціональність, в цьому вам не потрібні для переміщення пляшок навколо, якщо ви хочете один знаходиться позаду інших. Одним з таких прикладів є класичним грузинським ротонда напої корпус, який може бути використаний як а також зберігати напої. Інші загальні проекти включають напої шафах, вбудованих у великі шафи.