Користь для здоров’я інфрачервоні сауни

Тепло інфрачервоної сауни ‘використовує електромагнітне випромінювання або інфрачервоного теплового випромінювання з довжиною хвилі більше, ніж видиме світло. Це безпосередньо підігріває користувачеві на відміну від парової сауни, який забезпечує непрямий нагрів шляхом нагрівання повітря в першу чергу. Інфрачервона сауна викликає глибоке прогрівання, проникаючи в тканини організму, яка відповідає за його користь для здоров’я.

Інфрачервоні сауни були в експлуатації з початку 1900-х років, але ніколи не були продані в Сполучених Штатах до 1981 року. Вони використовувалися в Німеччині та Японії виключно клінічними практиками для тіла терапії і були запатентовані в кінці 1960-х. Пізніше вони були оприлюднені для особистого використання. Ці види саун набирають популярність сьогодні в усьому світі через їх стверджував терапевтичних переваг.

Є велика кількість передбачається користь для здоров’я використання інфрачервоних саун, але більшість з цих претензій не було доведено ще на наукових або медичних доказів. Тим не менш, багатьох практикуючих лікарів підтримують використання інфрачервоних саун. Деякі з передбачуваної користі для здоров’я включають втрату ваги, зниження стресу, детоксикації, зменшення целюліту, полегшення болю, очищення шкіри, і навіть зміцнення імунної системи.

Були там і наукові дослідження, проведені для інфрачервоних процедур сауни і результати виявляються позитивними. В одному дослідженні повідомлялося, що інфрачервоні сауни лікування може бути ефективним засобом для лікування пацієнтів, які страждають застійної серцевої недостатністю. Інше дослідження, говорить, що це знижує ризик серцево-судинних захворювань шляхом регулярного лікування сауна.

Інші дослідження показують, що насправді допомагає поліпшити настрій людей, які страждають депресією і підвищують апетит рівні тільки після чотирьох тижнів лікування. Інше дослідження показало, що пацієнти, які відчувають хронічний біль показали зниження оцінка болю, болю поведінки, депресії і гніву після декількох процедур в інфрачервоній сауні. Проте, потрібні подальші дослідження для подальшого вивчення довгострокових наслідків цих методів лікування.