Вперше власники будинку керівництво

Установка, щоб купити свій перший будинок може бути трохи лякає. Іпотека може бути дуже страшна річ. Більшість людей так звикли до оренди, що вони не готові до питань, які приходять з володінням будинком. Бюджетний план стає вашим найкращим другом. Але якщо ви готуєте себе право вас не повинно виникнути жодних проблем, і ваш новий будинок може бути величезний позитивний інвестицій. Тепер? Подивимося на кілька кроків на шляху до купівлі та власному будинку.

Перше, що ви повинні задати собі,? Я готовий? Перша і найважливіша частина того, готові переконавшись, у вас є фінансова стабільність, щоб купити будинок. Іншою стороною медалі є чи не ви психічно стабільним у зверненні питань, які приходять з володінням будинком. Друге, що ви повинні сісти і розглянути те, скільки ви можете собі дозволити? Найпростіше відповісти на це питання, щоб піти й отримати попередню кваліфікацію для іпотечного кредиту. Це також чудова ідея, тому що більшість агентів з нерухомості виграли? T навіть говорити з вами, якщо ви Арен? T попередню кваліфікацію.

Ваш третій крок, щоб почати дивитися і бачити те, що? И там. Найкраще, щоб почати дивитися на свій власний, перш ніж говорити з агентом з нерухомості. Будьте впевнені, хоча, коли ви обираєте агента з нерухомості вам вибрати той, який вас? Повторно комфортно. Далі ви повинні вибрати округа ви хочете жити дюйма Намагайтеся не триматися осторонь від цього, але також дати собі кілька інших варіантів.

Тепер один з ваших найважливіших рішень буде створити визначення для вашого будинку, а потім шукати той, який відповідає цьому визначенню. Ви також повинні розглянути можливість зробити домашній огляд. Ця вимога майже скрізь. Це за ваш рахунок, але це може врятувати вас багато головного болю в довгостроковій перспективі. Коли справа доходить до його власному будинку може бути вашим найбільшим і найкращим інвестицій.