Ви повинні робити покупки в Home Depot

Home Depot є одним з найбільших поліпшення будинку та будівництва роздрібних мереж в США на момент написання цієї статті, вони працюють більше 2200 роздрібних точок у всіх 50 штатах.

Компанія була заснована в 1978 році чотирма чоловіками. Їх бачення полягає у створенні складів більше, ніж будь-який з їхніх конкурентів, зберігаючи при цьому високий рівень обслуговування клієнтів та зв’язками з громадськістю. Домігшись певного фінансування і, судячи з його сьогодні, це виглядає, як ніби вони домігся бачення засновника і цілі.

Середній розмір роздрібних точках в США більше 100 000 квадратних футів, йдучи в Home Depot, ви можете знайти будь-яку річ, що потрібно для будь-якого розміру проекту і в кінцевому підсумку можна з деякими речами, що ви робите не через Величезна різноманітність продуктів вони несуть.

Важко говорити про The Home Depot, що не порівнюючи його в інших великих конкурентів коробки. Я виявив, що ціни дуже схожі при порівнянні точно такі ж продукти з Home Depot мають невелику перевагу з дещо нижчими цінами, ніж інші великі конкуренти коробки.

Єдиний раз, коли це було б проблемою, якщо ви живете порівняно недалеко від Депо будинку, а інший великий роздрібної коробці. Якщо ні, то не витрачайте зайві гроші газ, щоб піти в Home Depot, якщо ви можете отримати той же продукт ближче до будинку, тому що різниця в ціні не така вже велика.

Є деякі випадки, в яких ви, можливо, доведеться піти туди, якщо є конкретний бренд продукту, який ви шукаєте. Є кілька брендів, які вони спеціально віднести те, що ви не знайдете в інших великих роздрібних продавців коробки і навпаки.

На закінчення, я люблю це місце. Я міг заблукати там протягом декількох годин і витрачати повністю занадто багато грошей на речі, які я ніколи не знав, що мені потрібно!

Як завжди, не мріяли про покупку і ретельно вивчити відгуки і ціни на продукт, який ви шукаєте, щоб купити незалежно від того, де ви купуєте їх.