Ви повинні купити бездротові або дротяні електроінструментів

Якщо ви шукаєте, щоб купити новий інструмент влади, такі як свердла або бачив, є одне велике рішення фактор дюйма Ось, отримати чи дротові або бездротові моделі. Є плюси і мінуси обох типів. Ось деякі моменти, щоб думати про при покупці.

Перший варіант, який більшість людей вважають є бездротовим. Акумуляторні інструменти влади є багато явних переваг. Найбільш очевидним є те, що вам не доведеться возитися з шнуром. Залежно від того, де ви працюєте у вашому будинку, це може бути важко знайти порожню вилку у використанні. З Бездротова модель у вас є свобода пересуватися. Це фантастична, якщо ви робите кілька робочих місць і благоустрій житла в той же час. Ви можете працювати всередині і зовні без необхідності постійно підключати та відключати ваш інструмент.

Акумуляторні інструменти також є кілька недоліків. Зарядка акумулятора є основною скаргою. Мертвий акумулятор може зайняти кілька годин, щоб повністю зарядити. Якщо ви не плануєте вперед, це може покласти зморшок в своїй домашній виправити це плани. Батареї також зношуються з часом і втрачають здатність тримати повний заряд. При погляді на акумуляторний інструмент, ви повинні фактором в ціні запасних батарей.

Не мати справу з батарей, є великим плюсом дротових електроінструментів. Ви завжди будете мати повну потужність кожного разу, коли ви підключите їх сюди дротові інструменти також як правило, дешевше, ніж їх бездротові аналоги. Якщо ви тільки плануєте робити проекти всередині або поблизу розетки, провідні моделі можуть підійти вашим потребам.