Взимку here_ ваша піч працює належним чином

З зими не за горами, ви нічого не хочете, щоб поставити під загрозу вашу здатність зберігати тепло і затишно вдома. Природно, ви припускаєте, що Ваш нагрівач буде працювати так само чудово, як це було минулого року. Але насправді, ви, ймовірно, навіть не включив його один раз протягом спекотних літніх місяців, і так, як ви знаєте, чи працює це правильно?

для того, щоб дізнатися, якщо ваша піч працює нормально, перевірте наступне:

1.Is вимикач харчування включений? Це може здатися очевидним для більшості, але іноді вона може бути відключена, не знаючи виходу і викликають паніку! Якщо термостат не відображатиме правильну інформацію, або блимає повторюване повідомлення, ніж просто замініть батареї.

2.Is двері відсіку вентилятора чином вирівняні і безпечним? Якщо ні, це може зберегти тепло від досягнення далеко кімнат у вашому будинку.

3.Are Чи запобіжники або відключення вимикачів? Це може бути легко виправлена ​​з фахівцем так що не забудьте подзвонити, якщо це так.

4.Is вашої термостатом, встановленим на “тепло” позиції? Примітка: Ваша піч не буде тепла вашого будинку швидше, якщо ви встановите температуру на найвищій точці можливо. Нехай вона буде встановлена ​​на рівні розумної температурі.

5.Is фільтр? Якщо ні, то очистити його прямо зараз! Фільтри повинні бути очищені один раз на місяць для того, щоб запобігти низькою циркуляції повітря та інші проблеми!

Печі необхідно регулярне технічне обслуговування, щоб працювати максимально ефективне. Якщо Ви ще не вичистили фільтри, або перевірити на вільний канал роботи, то ваші витрати на електроенергію може збільшитися цієї зими. Це тому, що ваша піч не зможе нагріти ваш будинок так само ефективно, ніж якби всі його частини працюють належним чином і очищені. Крім того, якщо ваша піч пахне забавним при включенні системи опалення це не обов’язково означає, що це брудно. Це може бути щось більш серйозне, як витік нафти або завдання горіння.