Вебер Буття 320 s320 Вебер гриль з нержавіючої

Ну, хлопці, літній сезон гриля маячить за рогом тут, в Північній Америці, і я думав, що я взяв би кілька хвилин, щоб перейти на один з моїх фаворитів, Weber Genesis 320. Вебер S320 нержавіюча сталь Гриль займає миленький нішу десь між “посеред дороги” і “супер добре”. Звичайно, той факт, що це Вебер допомагає зіштовхнути її в “супер добре” категорії.
Що робить цей гриль варто розглянути на $ 900 баксів або близько того? Досить багато, як з’ясовується. Для початку Ви отримуєте гарантію Вебера, який простягається від 5 років до вище, ніж 25 років залежно від частини. Я можу вам сказати з досвіду, що якщо у вас є проблема, їх обслуговування клієнтів першокласним, і не страждає від “аутсорсинг” питання, що багато споживчі товари підприємства потрапили в неприємності з. Вони стоять на їхній продукт, і зробити його легко на вас, споживачів, щоб зробити все правильно, якщо у вас є проблеми.
Отже, ви отримали досить гарної кухні площ на даному апараті, близько 507 квадратних дюймів в повністю закритих нержавіючої сталі кошику. Ось 507 квадратних дюймів йде приблизно з 130 кв дюймів потепління області на загальній площі 637-кухаря квадратних дюймів відкачування близько 42000 БТЕ. Деякі незначні збірки будуть необхідні для 12000 BTU для установки урівень боку пальники, які можуть також проводити гарнір або два.
Що вразило мене в блок, що він нагрівається дуже швидко, приблизно за 10 хвилин або близько того, щоб почати пекуча гамбургери або стейки, і має чудову точність управління на ручки для регулювання тепла при високих або низьких частот. Будь істинний Griller знає, що ця точність керування в ручки грає ключову роль в переході від “хороший” шматок м’яса “відмінно” шматок м’яса.
З точки зору зовнішності, вашого сусіда, безумовно, помітили ви приймаєте найкрасивішу дівчину на бал, коли ви його колеса на палубі. Нержавіючої чудово виглядає, і кабінету дозволяє приховати всі інші речі під ці фантазії за сталевими дверима.
Вам потрібно більше інформації про Weber Genesis S320 разом з відео та відгуки користувачів? Перевірити цю посилання зараз … і щасливі гриля цього літнього сезону!