Бамбуковий паркет – не отримують bamboozled_

Перш за все, я хотів би зробити це абсолютно ясно, що я великий шанувальник бамбуковий паркет і бамбука в цілому. Я тільки виконавши наступну попередження, тому що мені не все одно так багато про бамбуку і де вона може привести нас. Так ви людину, яка вірить у доброту людей, або ж ви розмістите довіру ніхто, будь ласка, прочитайте це уважно.

Контейнерних вантажів дефектних бамбука постійно досягнення наших берегів. Споживачів Кожен день придбати бамбуковий паркет “на угоду”, але вони в остаточному підсумку на приймальному кінці “шахрайство”. Навіть для неймовірно низькою ціною вони придбали для нього, вони все ще заплатили занадто багато, і вони будуть продовжувати платити так довго, як вони володіють цим підлогою.

Дешеві сполучні агенти, високі рівні формальдегіду, погане майстерність, даремний металобрухт. Це всього лише кілька з багатьох проблем, з нижчою бамбука продукту підлоги. Єдиний спосіб уникнути цих проблем, щоб не потрапляти на “виключно низькому рівні ціни, тому що ми продаємо багато” небагато. Шановна компанія може запропонувати бамбуковий паркет на продаж або зі знижкою, але вони ніколи не продаж знижка бамбуковий паркет. Повірте, є різниця.

Чому існує так багато поганих компаній, провідних погані справи в бамбукових підлог ринку? Як і на будь-якому ринку, який став свідком стрімкого злету популярності, що бамбуковий паркет побачив, неетичною ділової практики також можуть бути знайдені. Як мені дізнатися, яка компанія є законним, а що ні? Швидше за все, якщо ви не можете знайти компанію в питання про будь-якому з сайтів відгук або підлоги у відомих каталогах (не в пошуках), то компанія або занадто нова, щоб оцінити чи ніхто робити бізнес с.

Те, що ми дійсно пропоную, щоб просто не потрапляють на знижку бамбуковий паркет і якщо ви той, хто робить, не встановлюють великі надії. Багато хто з цих продуктів дешевше по причині. Вони можуть бути просто низької якості.